Jump to content

mcWorld.lt - Originalumas išlieka tik čia!

Ilgai lauktas projekto startas jau greitai! Darbai jau įpusėjo, todėl sek naujienas ir pranešk šią žinią savo draugams!

šiuo metu serverio informacijos neimanoma pasiekt..

Visas aktyvumas

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. Greit tą starto data?

   

 3. Sveiki, zadat kazka cia dar bedaryt?

  1. Gustas P.

   Gustas P.

   Sveikas, taip, progresas jau įpusėjo! :)

 4. Numatytas naujasis serverio tipas, šiuo metu neturėjau pakankamai daug laiko projekto įgyvendinimui, bet pranešu, kad darbai jau pajudėjo ir serverio startas jau ne už kalnų, gal net ateinančią savaitę, bet kol kas neprižadu tikslios datos. Numatomas tipas: Survival/Factions/Raid. Gero likusio vakaro! :)
 5. Atsiblokavimo anketa: Jūsų slapyvardis žaidime: Jus užblokavusio administratoriaus slapyvardis: Už ką buvote užblokuotas: Įrodymai(Privaloma) : Taisyklės: !Temos pavadinimas privalo būti jūsų slapyvardis žaidime. Nekurti atsiblokavimo jei esate kaltas - Ban forume. Draudžiama kurti kelias atsibaninimo temas. Pašaliniams komentuoti yra draudžiama. Išskyrus administratoriams.
 6. Sveiki mcWorld, gerbiami mūsų bendruomenės nariai! Nusiskundimų anketos šablonas: Jūsų slapyvardis žaidime: Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą:
 7. Sveiki mcWorld, gerbiami mūsų bendruomenės nariai! *Nick'as žaidime: *Kokią klaidą radote?: *Apibūdinkite klaidą: Jūsų pasiūlymas kaip galėtume ją išspręsti?:
 8. Sveiki mcWorld, gerbiami mūsų bendruomenės nariai!! Šioje skiltyje galite siūlyti idėjas/pasiūlymus serveriui ar forumui.Visi siūlymai bus perskaitomi ir bandomi įgyvendinti. Pasiūlymo anketos šablonas: Jūsų slapyvardis žaidime: Kam pasiūlymas forumui/serveriui: Kuo šį idėja bus naudinga serveriui/forumui:
 9. Šis dalykas įeina į bendrą serverio apsaugų ir prevencijos nuo sukčiavimo racioną.
 10. Mano išplanavime administracijos pagrindinis tikslas yra suteikti pagalbą bei išsąmią informaciją žaidėjams, todėl OP komandos jiems nėra būtinos.
 11. Mes naudosim pačią naujausią Factions versiją, kuri yra kupina naujų atnaujinimų, factions yra vienas patikimiausių įskiepių, nenoriu rizikuot tuo kuo nepasitikiu.
 12. Sveiki ir vėl, man labai sunku siulyti idėjas, nežinant kas serveryję jau yrą ar bus.. Bet aš vistiek siulysiu! Idėją - Nežinau ar ji bus, bet idėti pluginą AntiXray , kur paspaudus key kuris yrą cheat-pack'ę ir ijungią xray, rodytu visokius ore vietoj stone bloku.. Manau taip tikrai padarys ekonomiką ne tokią žlugusią, kaip daugelį serverių būną..
 13. Taigi sveiki ir vėl ? Siulau dar vieną idėją, jei tai galimą pavadinti idėją! Idėją - padaryti prižiurėtojus/administratorius ir kitus viršiasnius nei paprastas eilinis žaidėjas, padaryti be gamemode 1/0/2 komandos! Gali tik savininkai, manau taip butu lygesnis žaidimas! Ir administratoriu daiktų dalinimas butu mažesnis ar kaškas tokio... Manau būtų ir daugiau žaidžiantčių tiesiog survivalą ?
 14. Wacky

  | Idėją 0.0.1 |

  Kadangi redaguot nėjo idėdu plugino parsisiuntimą https://dev.bukkit.org/projects/clan
 15. Sveiki, taigi norėčiau pasiulyti serveriui, idėti pluginą clans vietoj factions plugino! Kodėl? Ogi manau jau visiems pabodes dalykas tas factions, gal manau pamirškim šią senieną - factions ir atidarykim mcWorld projektą su naujomis galimybėmis? ! Pluginas clans atspindi factions pluginą, tik daugiau funkcijų bei naujas dalykas !
 16. Sekmės toliau tesent projekto veiklą. Sekmės tvarkant pluginus! Tikiuosi vėl pamatyti mcWorld projektą aktyvų!
 17. Sveiki, mieli lankytojai, visiems noriu pranešti apie mcWorld.lt projekto veiklą Lietuvos MineCraft žaidimų serverių rinkoje! Visa detali informacija apie projekto darbo progresą bus paskelbta šiame tinklalapyje. Šiuo metu tiksli projekto paleidimo data yra nenumatyta, kadangi dabar bus spręndžiama kokio tipo serverį daryti, kadangi sprendimų priiminėti neskubu, nes noriu išsirinkti patį palankiausią sprendimą ne tik sau, bet ir visiem būsimiem šio projekto nariams. ?
 1. Load more activity
×