Jump to content

mcWorld.lt - Originalumas išlieka tik čia!

Ilgai lauktas projekto startas jau greitai! Darbai jau įpusėjo, todėl sek naujienas ir pranešk šią žinią savo draugams!

šiuo metu serverio informacijos neimanoma pasiekt..

Gustas P.

Savininkas
 • Pranešimai

  5
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  6

Gustas P. last won the day on Gruodis 2 2018

Gustas P. had the most liked content!

REPUTACIJA

6 Neutral

1 Sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

200 profilio peržiūros
 1. Numatytas naujasis serverio tipas, šiuo metu neturėjau pakankamai daug laiko projekto įgyvendinimui, bet pranešu, kad darbai jau pajudėjo ir serverio startas jau ne už kalnų, gal net ateinančią savaitę, bet kol kas neprižadu tikslios datos. Numatomas tipas: Survival/Factions/Raid. Gero likusio vakaro! :)
 2. Šis dalykas įeina į bendrą serverio apsaugų ir prevencijos nuo sukčiavimo racioną.
 3. Mano išplanavime administracijos pagrindinis tikslas yra suteikti pagalbą bei išsąmią informaciją žaidėjams, todėl OP komandos jiems nėra būtinos.
 4. Mes naudosim pačią naujausią Factions versiją, kuri yra kupina naujų atnaujinimų, factions yra vienas patikimiausių įskiepių, nenoriu rizikuot tuo kuo nepasitikiu.
 5. Sveiki, mieli lankytojai, visiems noriu pranešti apie mcWorld.lt projekto veiklą Lietuvos MineCraft žaidimų serverių rinkoje! Visa detali informacija apie projekto darbo progresą bus paskelbta šiame tinklalapyje. Šiuo metu tiksli projekto paleidimo data yra nenumatyta, kadangi dabar bus spręndžiama kokio tipo serverį daryti, kadangi sprendimų priiminėti neskubu, nes noriu išsirinkti patį palankiausią sprendimą ne tik sau, bet ir visiem būsimiem šio projekto nariams. ?
×