Jump to content

mcWorld.lt - Originalumas išlieka tik čia!

Ilgai lauktas projekto startas jau greitai! Darbai jau įpusėjo, todėl sek naujienas ir pranešk šią žinią savo draugams!

šiuo metu serverio informacijos neimanoma pasiekt..

Wacky

Narys
 • Pranešimai

  6
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

REPUTACIJA

0 Neutral

Paskutiniai profilio lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Greit tą starto data?

   

 2. Sveiki ir vėl, man labai sunku siulyti idėjas, nežinant kas serveryję jau yrą ar bus.. Bet aš vistiek siulysiu! Idėją - Nežinau ar ji bus, bet idėti pluginą AntiXray , kur paspaudus key kuris yrą cheat-pack'ę ir ijungią xray, rodytu visokius ore vietoj stone bloku.. Manau taip tikrai padarys ekonomiką ne tokią žlugusią, kaip daugelį serverių būną..
 3. Taigi sveiki ir vėl ? Siulau dar vieną idėją, jei tai galimą pavadinti idėją! Idėją - padaryti prižiurėtojus/administratorius ir kitus viršiasnius nei paprastas eilinis žaidėjas, padaryti be gamemode 1/0/2 komandos! Gali tik savininkai, manau taip butu lygesnis žaidimas! Ir administratoriu daiktų dalinimas butu mažesnis ar kaškas tokio... Manau būtų ir daugiau žaidžiantčių tiesiog survivalą ?
 4. Wacky

  | Idėją 0.0.1 |

  Kadangi redaguot nėjo idėdu plugino parsisiuntimą https://dev.bukkit.org/projects/clan
 5. Sveiki, taigi norėčiau pasiulyti serveriui, idėti pluginą clans vietoj factions plugino! Kodėl? Ogi manau jau visiems pabodes dalykas tas factions, gal manau pamirškim šią senieną - factions ir atidarykim mcWorld projektą su naujomis galimybėmis? ! Pluginas clans atspindi factions pluginą, tik daugiau funkcijų bei naujas dalykas !
 6. Sekmės toliau tesent projekto veiklą. Sekmės tvarkant pluginus! Tikiuosi vėl pamatyti mcWorld projektą aktyvų!
×